Halloween 1978: Jack-O-Lantern
| Výrobce: | Premium Collectibles Studio |
|---|---|
| Téma: | Halloween |
| Žánr: | film |
| Kategorie: | replika |
| Materiál: | polystone |
| Měřítko: | 1/1 |
| Rok výroby: | 2025 |
| Výška: | 305 mm |
| Délka / šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 305 mm |
| Dostupnost: | předobjednávka |
|
Doplňující informace:
Limitovaná edice |
|
Předpokládaný termín: 11/2026
cena: 2 490,- Kč