Batman-Killing Joke: Joker
| Výrobce: | Sideshow Collectibles |
|---|---|
| Téma: | DC Comics |
| Žánr: | komiks |
| Kategorie: | torzo |
| Materiál: | polystone |
| Měřítko: | neuvedeno |
| Rok výroby: | 2027 |
| Výška: | 355 mm |
| Délka / šířka: | 393 mm |
| Hloubka: | 254 mm |
| Dostupnost: | předobjednávka |
|
Limitovaná edice |
|
Předpokládaný termín: 01/2027
cena: 14 880,- Kč