Chained Soldier 2: Ren Yamashiro
| Výrobce: | Solarain |
|---|---|
| Téma: | Chained Soldier |
| Žánr: | anime |
| Kategorie: | soška |
| Materiál: | plast |
| Měřítko: | 1/7 |
| Rok výroby: | 2027 |
| Výška: | 85 mm |
| Délka / šířka: | 174 mm |
| Hloubka: | 181 mm |
| Dostupnost: | předobjednávka |
|
Doplňující informace:
|
|
Předpokládaný termín: 06/2027
cena: 4 930,- Kč