Rocky: Rocky The Underdog
| Výrobce: | Sly Stallone Shop |
|---|---|
| Téma: | Rocky |
| Žánr: | film |
| Kategorie: | soška |
| Materiál: | polystone, textil |
| Měřítko: | 1/3 |
| Rok výroby: | 2027 |
| Výška: | 665 mm |
| Délka / šířka: | 370 mm |
| Hloubka: | 335 mm |
| Dostupnost: | předobjednávka |
|
Limitovaná edice 300 ks |
|
Předpokládaný termín: 05/2027
cena: 33 990,- Kč