Last Of Us-Part 1: Bloater Real Elite Masterline
| Výrobce: | Prime 1 Studio |
|---|---|
| Téma: | Last Of Us |
| Žánr: | hra |
| Kategorie: | soška |
| Materiál: | polystone |
| Měřítko: | 1/4 |
| Rok výroby: | 2028 |
| Výška: | 660 mm |
| Délka / šířka: | 500 mm |
| Hloubka: | 480 mm |
| Dostupnost: | předobjednávka |
|
Limitovaná edice |
|
Předpokládaný termín: 04/2028
cena: 56 490,- Kč