Last Of Us-Part 1: Ellie Real Elite Masterline Bonus Edition
| Výrobce: | Prime 1 Studio |
|---|---|
| Téma: | Last Of Us |
| Žánr: | hra |
| Kategorie: | soška |
| Materiál: | polystone |
| Měřítko: | 1/4 |
| Rok výroby: | 2028 |
| Výška: | 460 mm |
| Délka / šířka: | 280 mm |
| Hloubka: | 340 mm |
| Dostupnost: | předobjednávka |
|
Doplňující informace:
Limitovaná edice 350 ks |
|
Předpokládaný termín: 04/2028
cena: 41 420,- Kč