Lord Of The Rings: Sméagol & Déagol A Shadow Of The Past
| Výrobce: | Weta Workshop |
|---|---|
| Téma: | Lord Of The Rings |
| Žánr: | film |
| Kategorie: | soška |
| Materiál: | polyresin, polystone |
| Měřítko: | 1/6 |
| Rok výroby: | 2027 |
| Výška: | 350 mm |
| Délka / šířka: | 340 mm |
| Hloubka: | 250 mm |
| Dostupnost: | předobjednávka |
|
K dispozici jedna rezervace Limitovaná edice 800 ks |
|
Předpokládaný termín: 07/2027
cena: 25 990,- Kč