Universal Studios Classic Monsters: Frankenstein Wall Sculpture
| Výrobce: | Hollywood Coll.Group |
|---|---|
| Téma: | Classic Movie Monsters |
| Žánr: | film |
| Kategorie: | soška |
| Materiál: | polystone, sklolaminát |
| Měřítko: | 1/1 |
| Rok výroby: | 2027 |
| Výška: | 940 mm |
| Délka / šířka: | 940 mm |
| Hloubka: | 740 mm |
| Dostupnost: | předobjednávka |
|
Limitovaná edice 300 ks |
|
Předpokládaný termín: 03/2027
cena: 34 890,- Kč