Attack On Titan: Eren Yeager Attack Titan Ultimate Diorama Masterline Bonus Edition
| Výrobce: | Prime 1 Studio |
|---|---|
| Téma: | Attack On Titan |
| Žánr: | anime |
| Kategorie: | soška |
| Materiál: | polystone |
| Měřítko: | neuvedeno |
| Rok výroby: | 2028 |
| Výška: | 810 mm |
| Délka / šířka: | 640 mm |
| Hloubka: | 590 mm |
| Dostupnost: | předobjednávka |
|
Doplňující informace:
Limitovaná edice 350 ks |
|
Předpokládaný termín: 02/2028
cena: 115 490,- Kč