Persona 5: Ann Takamaki Panther Premium Masterline
| Výrobce: | Prime 1 Studio |
|---|---|
| Téma: | Persona |
| Žánr: | anime |
| Kategorie: | soška |
| Materiál: | polystone |
| Měřítko: | 1/4 |
| Rok výroby: | 2028 |
| Výška: | 450 mm |
| Délka / šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 290 mm |
| Dostupnost: | předobjednávka |
|
Limitovaná edice |
|
Předpokládaný termín: 03/2028
cena: 31 690,- Kč