Lord Of The Rings: Nazgul King Art Mask
| Výrobce: | Pure Arts |
|---|---|
| Téma: | Lord Of The Rings |
| Žánr: | film |
| Kategorie: | bysta |
| Materiál: | polyresin, silikon, sklo, vlas |
| Měřítko: | 1/1 |
| Rok výroby: | 2027 |
| Výška: | 730 mm |
| Délka / šířka: | 320 mm |
| Hloubka: | 280 mm |
| Dostupnost: | předobjednávka |
|
Limitovaná edice 1000 ks |
|
Předpokládaný termín: 08/2027
cena: 37 890,- Kč