Saint Seya: Gemini Saga
| Výrobce: | Iron Studios |
|---|---|
| Téma: | Saint Seiya |
| Žánr: | anime |
| Kategorie: | soška |
| Materiál: | polystone |
| Měřítko: | 1/10 |
| Rok výroby: | 2027 |
| Výška: | 263 mm |
| Délka / šířka: | 254 mm |
| Hloubka: | 220 mm |
| Dostupnost: | předobjednávka |
|
Doplňující informace:
Limitovaná edice |
|
Předpokládaný termín: 06/2027
cena: 7 680,- Kč