Death Stranding 2-On The Beach: Higgs Real Elite Masterline Deluxe
| Výrobce: | Prime 1 Studio |
|---|---|
| Téma: | Death Stranding |
| Žánr: | hra |
| Kategorie: | soška |
| Materiál: | polystone |
| Měřítko: | 1/3 |
| Rok výroby: | 2028 |
| Výška: | 810 mm |
| Délka / šířka: | 450 mm |
| Hloubka: | 530 mm |
| Dostupnost: | předobjednávka |
|
Doplňující informace:
Limitovaná edice |
|
Předpokládaný termín: 03/2028
cena: 62 690,- Kč