Jurassic World-Rebirth: Spinosaurus Legacy Museum Bonus Edition
| Výrobce: | Prime 1 Studio |
|---|---|
| Téma: | Jurassic Park |
| Žánr: | film |
| Kategorie: | soška |
| Materiál: | polystone |
| Měřítko: | 1/15 |
| Rok výroby: | 2028 |
| Výška: | 390 mm |
| Délka / šířka: | 740 mm |
| Hloubka: | 340 mm |
| Dostupnost: | předobjednávka |
|
Doplňující informace:
Limitovaná edice 350 ks |
|
Předpokládaný termín: 03/2028
cena: 73 890,- Kč