Lord Of The Rings: Gandalf
| Výrobce: | Queen Studios |
|---|---|
| Téma: | Lord Of The Rings |
| Žánr: | film |
| Kategorie: | soška |
| Materiál: | kůže, plast, polyresin, silikon, textil, vlas, vlna |
| Měřítko: | 1/3 |
| Rok výroby: | 2027 |
| Výška: | 690 mm |
| Délka / šířka: | 340 mm |
| Hloubka: | 340 mm |
| Dostupnost: | předobjednávka |
|
Limitovaná edice 199 ks |
|
Předpokládaný termín: 01/2028
cena: 72 590,- Kč