Batman Returns: Penguin 30th Anni QS
| Výrobce: | DarkSide Collectibles |
|---|---|
| Téma: | Batman |
| Žánr: | film |
| Kategorie: | soška |
| Materiál: | polystone |
| Měřítko: | 1/4 |
| Rok výroby: | 2026 |
| Výška: | 495 mm |
| Délka / šířka: | 362 mm |
| Hloubka: | 230 mm |
|
Doplňující informace:
Limitovaná edice |
|