Harry Potter: Harry Potter Lite Version
| Výrobce: | JND Studios |
|---|---|
| Téma: | Harry Potter |
| Žánr: | film |
| Kategorie: | akční figurka |
| Materiál: | magnet, plast, silikon, textil |
| Měřítko: | 1/6 |
| Rok výroby: | 2026 |
| Výška: | 270 mm |
| Délka / šířka: | 155 mm |
| Hloubka: | 155 mm |
|
Doplňující informace:
Limitovaná edice Uvedené rozměry figurky jsou včetně podstavce. |
|