Batman-Killing Joke: Joker
| Brand: | Sideshow Collectibles |
|---|---|
| Theme: | DC Comics |
| Genre: | comic |
| Category: | torso |
| Material: | polystone |
| Scale: | not specified |
| Year of production: | |
| Height: | 355 mm |
| Length / width: | 393 mm |
| Depth: | 254 mm |
| Availability: | pre-order |
|
Limited edition |
|
Estimated date: 01/2027
price: 14 880,- CZK