Rocky: Rocky The Underdog
| Brand: | Sly Stallone Shop |
|---|---|
| Theme: | Rocky |
| Genre: | movie |
| Category: | statue |
| Material: | fabric, polystone |
| Scale: | 1/3 |
| Year of production: | |
| Height: | 665 mm |
| Length / width: | 370 mm |
| Depth: | 335 mm |
| Availability: | pre-order |
|
Limited edition 300 pcs |
|
Estimated date: 05/2027
price: 33 990,- CZK