Universal Studios Classic Monsters: Frankenstein Wall Sculpture
| Brand: | Hollywood Coll.Group |
|---|---|
| Theme: | Classic Movie Monsters |
| Genre: | movie |
| Category: | statue |
| Material: | fiberglass, polystone |
| Scale: | 1/1 |
| Year of production: | |
| Height: | 940 mm |
| Length / width: | 940 mm |
| Depth: | 740 mm |
| Availability: | pre-order |
|
Limited edition 300 pcs |
|
Estimated date: 03/2027
price: 34 890,- CZK