Street Fighter: Sakura & Sodom Street Jam
| Brand: | Premium Collectibles Studio |
|---|---|
| Theme: | Street Fighter |
| Genre: | game |
| Category: | statue |
| Material: | polystone |
| Scale: | 1/10 |
| Year of production: | |
| Height: | 220 mm |
| Length / width: | 190 mm |
| Depth: | 150 mm |
| Availability: | pre-order |
|
Limited edition |
|
Estimated date: 06/2027
price: 9 170,- CZK