Sideshow Originals: Krampus
| Brand: | Sideshow Collectibles |
|---|---|
| Theme: | Sideshow Originals |
| Genre: | fantasy |
| Category: | statue |
| Material: | polystone |
| Scale: | not specified |
| Year of production: | |
| Height: | 483 mm |
| Length / width: | 335 mm |
| Depth: | 312 mm |
| Availability: | pre-order |
|
Limited edition |
|
Estimated date: 02/2027
price: 16 390,- CZK