Alice Gear Aegis: Kaneshiya Sitara Concept Masterline (Fumikane Shimada)
| Brand: | Prime 1 Studio |
|---|---|
| Theme: | Alice Gear Aegis |
| Genre: | anime |
| Category: | statue |
| Material: | polystone |
| Scale: | 1/5 |
| Year of production: | |
| Height: | 350 mm |
| Length / width: | 230 mm |
| Depth: | 300 mm |
| Availability: | pre-order |
|
Limited edition |
|
Estimated date: 04/2028
price: 22 290,- CZK