Batman Returns: Penguin 30th Anni QS
| Brand: | DarkSide Collectibles |
|---|---|
| Theme: | Batman |
| Genre: | movie |
| Category: | statue |
| Material: | polystone |
| Scale: | 1/4 |
| Year of production: | |
| Height: | 495 mm |
| Length / width: | 362 mm |
| Depth: | 230 mm |
| Availability: | pre-order |
|
Additional informations:
Limited edition |
|
Estimated date: 11/2026
price: 32 890,- CZK