Dark Nights-Death Metal: Batman Who Laughs & Robin King Museum Masterline Deluxe Bonus Edition
| Brand: | Prime 1 Studio |
|---|---|
| Theme: | DC Comics |
| Genre: | comic |
| Category: | statue |
| Material: | metal, polystone |
| Scale: | 1/3 |
| Year of production: | |
| Height: | 850 mm |
| Length / width: | 670 mm |
| Depth: | 670 mm |
| Availability: | pre-order |
|
Additional informations:
Limited edition |
|
Estimated date: 03/2028
price: 112 690,- CZK