Jurassic World-Rebirth: Spinosaurus Legacy Museum Bonus Edition
| Brand: | Prime 1 Studio |
|---|---|
| Theme: | Jurassic Park |
| Genre: | movie |
| Category: | statue |
| Material: | polystone |
| Scale: | 1/15 |
| Year of production: | |
| Height: | 390 mm |
| Length / width: | 740 mm |
| Depth: | 340 mm |
| Availability: | pre-order |
|
Additional informations:
Limited edition 350 pcs |
|
Estimated date: 03/2028
price: 73 890,- CZK