EXCLUSIVE: Lord Of The Rings: Gollum Art Mask (Pure Arts)
| Brand: | Pure Arts |
|---|---|
| Theme: | Lord Of The Rings |
| Genre: | movie |
| Category: | replica |
| Material: | hair, polyresin, silicone |
| Scale: | 1/1 |
| Year of production: | 2025 |
| Height: | 470 mm |
| Length / width: | 260 mm |
| Depth: | 210 mm |
| Availability: | sold out |
|
Additional informations:
Limited edition 250 pcs |
|
price: 30 890,- CZK
We are sorry, but this item cannot be ordered.