Ghost In The Shell-Stand Alone Complex: Motoko Kusanagi Life Scale Masterline
| Brand: | Prime 1 Studio |
|---|---|
| Theme: | Ghost In The Shell |
| Genre: | anime |
| Category: | decorative figure |
| Material: | fabric, fiberglass, metal |
| Scale: | 1/1 |
| Year of production: | |
| Height: | 1740 mm |
| Length / width: | 740 mm |
| Depth: | 720 mm |
| Availability: | pre-order |
|
Limited edition |
|
Estimated date: 06/2027
price: 237 800,- CZK