Batman V Superman-Dawn Of Justice: Batman Armored Helmet
| Brand: | Pure Arts |
|---|---|
| Theme: | Batman V Superman |
| Genre: | movie |
| Category: | replica |
| Material: | polyresin |
| Scale: | 1/1 |
| Year of production: | |
| Height: | 520 mm |
| Length / width: | 300 mm |
| Depth: | 400 mm |
| Availability: | pre-order |
|
Additional informations:
Limited edition |
|
Estimated date: 09/2026
price: 23 990,- CZK