Lord Of The Rings: Gandalf
| Brand: | Queen Studios |
|---|---|
| Theme: | Lord Of The Rings |
| Genre: | movie |
| Category: | statue |
| Material: | fabric, hair, leather, plastic, polyresin, silicone, wool |
| Scale: | 1/3 |
| Year of production: | |
| Height: | 690 mm |
| Length / width: | 340 mm |
| Depth: | 340 mm |
| Availability: | pre-order |
|
Limited edition 199 pcs |
|
Estimated date: 01/2028
price: 72 590,- CZK