Lord Of The Rings: Nazgul King Art Mask
| Brand: | Pure Arts |
|---|---|
| Theme: | Lord Of The Rings |
| Genre: | movie |
| Category: | bust |
| Material: | glass, hair, polyresin, silicone |
| Scale: | 1/1 |
| Year of production: | |
| Height: | 730 mm |
| Length / width: | 320 mm |
| Depth: | 280 mm |
| Availability: | pre-order |
|
Limited edition 1000 pcs |
|
Estimated date: 08/2027
price: 37 890,- CZK