Fly: Fly Deluxe
| Brand: | Premium Collectibles Studio |
|---|---|
| Theme: | Fly |
| Genre: | movie |
| Category: | statue |
| Material: | fibre, polystone |
| Scale: | 1/4 |
| Year of production: | |
| Height: | 597 mm |
| Length / width: | 584 mm |
| Depth: | 381 mm |
| Availability: | pre-order |
|
Additional informations:
Limited edition |
|
Estimated date: 03/2027
price: 46 990,- CZK