Magic The Gathering: Liliana Vess Deluxe
| Brand: | Iron Studios |
|---|---|
| Theme: | Magic The Gathering |
| Genre: | game |
| Category: | statue |
| Material: | polystone |
| Scale: | 1/10 |
| Year of production: | |
| Height: | 310 mm |
| Length / width: | 170 mm |
| Depth: | 198 mm |
| Availability: | pre-order |
|
Additional informations:
Limited edition |
|
Estimated date: 06/2027
price: 7 340,- CZK