Masters Of The Universe: Kobra Khan
| Brand: | Iron Studios |
|---|---|
| Theme: | Masters Of The Universe |
| Genre: | comic |
| Category: | statue |
| Material: | polystone |
| Scale: | 1/10 |
| Year of production: | |
| Height: | 204 mm |
| Length / width: | 134 mm |
| Depth: | 200 mm |
| Availability: | pre-order |
|
Additional informations:
Limited edition |
|
Estimated date: 06/2027
price: 7 390,- CZK