Assassin's Creed Shadows: Yasuke
| Brand: | Iron Studios |
|---|---|
| Theme: | Assassin's Creed |
| Genre: | game |
| Category: | statue |
| Material: | polystone |
| Scale: | 1/10 |
| Year of production: | |
| Height: | 215 mm |
| Length / width: | 217 mm |
| Depth: | 153 mm |
| Availability: | pre-order |
|
Limited edition |
|
Estimated date: 07/2026
price: 6 970,- CZK