Masters Of The Universe: Faker
| Brand: | Iron Studios |
|---|---|
| Theme: | Masters Of The Universe |
| Genre: | comic |
| Category: | statue |
| Material: | polystone |
| Scale: | 1/10 |
| Year of production: | |
| Height: | 225 mm |
| Length / width: | 136 mm |
| Depth: | 115 mm |
| Availability: | pre-order |
|
Limited edition |
|
Estimated date: 07/2026
price: 5 770,- CZK